Subsidie MDIEU 2024-2025 (Fit voor Vlees & Vleeswaren) vastgesteld!
De afgelopen maanden is er hard gewerkt om het MDIEU subsidieproject ‘Fit voor Vlees & Vleeswaren 2024-2025’ af te... lees meer »
De afgelopen maanden is er hard gewerkt om het MDIEU subsidieproject ‘Fit voor Vlees & Vleeswaren 2024-2025’ af te... lees meer »
Werknemers in de vleeswarenindustrie kunnen ook na 1 augustus 2026 gebruik blijven maken van de Regeling Vervroegd... lees meer »
De leden van de VNV en de vakbonden FNV en CNV hebben ingestemd met het onderhandelingsresultaat. Dit betekent dat... lees meer »
De collectieve arbeidsovereenkomst (cao) voor de vleeswarenindustrie is nu ook in het Engels beschikbaar. Deze vertaling is bedoeld om de toegankelijkheid van de cao voor internationale werknemers binnen de sector te vergroten.
De Engelse versie van de cao is hier te raadplegen.
Bij interpretatieverschillen tussen de Engelse vertaling en de oorspronkelijke Nederlandse tekst van de cao, prevaleert te allen tijde de Nederlandse tekst.
Er wordt momenteel gewerkt aan een Poolse vertaling van de cao. Zodra deze beschikbaar is, brengen we u daarvan op de hoogte.