Wordt AI net zo onmisbaar als het mobieltje?
AI zal op alle werkzaamheden een enorme invloed hebben, ook als het gaat om arbeidsomstandigheden. Dit was één van de... lees meer »
AI zal op alle werkzaamheden een enorme invloed hebben, ook als het gaat om arbeidsomstandigheden. Dit was één van de... lees meer »
Voor sommigen is eerder stoppen een wens, voor anderen noodzaak. Maar wat betekent dat financieel? Jan liet zich goed... lees meer »
Mogelijke maatregelen en aandachtspunten op een rij om bedrijfsongevallen bij het laden en lossen te voorkomen.... lees meer »
De Werkgroep Arbocatalogus Vlees en Vleeswaren -in samenwerking met de Pluimveesector- nodigt u uit voor de themamiddag op woensdagmiddag 9 oktober a.s. om 13.00 uur bij De Schakel in Nijkerk. Het thema is: Calamiteitenplannen en BHV. De middag duurt tot ongeveer 16.30 uur.
De middag zal worden verzorgd door Ronny de Kort van de firma Kader, bekend van het AMS, de digitale RI&E-tool die onder meer gebruikt wordt in de Vleessector, Vleeswarenindustrie.