Subsidie MDIEU 2024-2025 (Fit voor Vlees & Vleeswaren) vastgesteld!
De afgelopen maanden is er hard gewerkt om het MDIEU subsidieproject ‘Fit voor Vlees & Vleeswaren 2024-2025’ af te... lees meer »
De afgelopen maanden is er hard gewerkt om het MDIEU subsidieproject ‘Fit voor Vlees & Vleeswaren 2024-2025’ af te... lees meer »
Werknemers in de vleeswarenindustrie kunnen ook na 1 augustus 2026 gebruik blijven maken van de Regeling Vervroegd... lees meer »
De leden van de VNV en de vakbonden FNV en CNV hebben ingestemd met het onderhandelingsresultaat. Dit betekent dat... lees meer »
Met automatische incasso van de premie Fonds Collectieve belangen voor de Vleeswarenindustrie kiest u voor de volgende zekerheden:
U kunt het formulier invullen en vervolgens per e-mail sturen naar: FCB-vleeswarenindsutrie@azl.eu.
Factuur als pdf ontvangen
Wilt u een nieuwe factuur graag als pdf per e-mail ontvangen? Dan kunt u dit vanaf nu eenvoudig regelen in Mijn Pensioenadministratie.