Aanvullende uitkering bij de RVU-regeling: vraag op tijd subsidie aan
Werknemers die aan de RVU-regeling gaan deelnemen, kunnen mogelijk naast de reguliere RVU-uitkering ook een aanvullende... lees meer »
Werknemers die aan de RVU-regeling gaan deelnemen, kunnen mogelijk naast de reguliere RVU-uitkering ook een aanvullende... lees meer »
Betaalt u als werkgever een uitkering aan uw werknemer? En ontvangt deze werknemer daarnaast ook loon uit tegenwoordige... lees meer »
Save the Date: 6 oktober 2026. Arbothemamiddag in Ede over werkzaamheden die fysieke belasting veroorzaken. voor... lees meer »
VLEP heeft een nieuwe website. In een nieuw en fris design en met een andere insteek.
Op de nieuwe website vindt u snel de informatie die u zoekt. Er wordt bij iedere situatie uitgelegd wat dit voor uw pensioen betekent. Er wordt u ook verteld wat u dan moet doen. Wilt u uw persoonlijke gegevens bekijken? Of een berekening maken met de pensioenplanner? Log dan in bij Mijn pensioen.
U bent werkgever?
Kies dan eerst bovenin voor Werkgevers. U vindt hier alle informatie voor werkgevers in onze bedrijfstak.