Subsidie MDIEU 2024-2025 (Fit voor Vlees & Vleeswaren) vastgesteld!
De afgelopen maanden is er hard gewerkt om het MDIEU subsidieproject ‘Fit voor Vlees & Vleeswaren 2024-2025’ af te... lees meer »
De afgelopen maanden is er hard gewerkt om het MDIEU subsidieproject ‘Fit voor Vlees & Vleeswaren 2024-2025’ af te... lees meer »
Werknemers in de vleeswarenindustrie kunnen ook na 1 augustus 2026 gebruik blijven maken van de Regeling Vervroegd... lees meer »
De leden van de VNV en de vakbonden FNV en CNV hebben ingestemd met het onderhandelingsresultaat. Dit betekent dat... lees meer »
Vandaag heeft het eerste gesprek plaatsgevonden tussen de onderhandelingsdelegatie van de VNV (Remko Rosman, Eric Kamp, Remco Kok / Sonja Karstanje, Roland van Loon, Aldo van der Laan, Laurens Hoedemaker en Richard v.d. Kruijk) en de vakbonden CNV en FNV over de nieuwe cao Vleeswarenindustrie.
Besproken zijn de voorstellenbrieven van de VNV, FNV en CNV.
Het overleg wordt hervat op 14 februari a.s.