Nieuwe RVU-regeling Vleeswarenindustrie per 1 augustus 2026
Werknemers in de vleeswarenindustrie kunnen ook na 1 augustus 2026 gebruik blijven maken van de Regeling Vervroegd... lees meer »
Werknemers in de vleeswarenindustrie kunnen ook na 1 augustus 2026 gebruik blijven maken van de Regeling Vervroegd... lees meer »
De leden van de VNV en de vakbonden FNV en CNV hebben ingestemd met het onderhandelingsresultaat. Dit betekent dat... lees meer »
De maand juni brengt hoge temperaturen met zich mee. En de zomermaanden moeten nog komen. De Arbocatalogus Vlees en... lees meer »
Inspectie SZW, vanaf volgend jaar de ‘Nederlandse Arbeidsinspectie’ geheten, heeft de resultaten van haar inspecties in de sectoren Vlees en Vleeswaren gepubliceerd. Er is onder meer een overzicht opgenomen van geconstateerde overtredingen, uitgesplitst naar arborisico. Het betreft de periode juni 2020 - juli 2021. De compacte publicatie is hier te vinden. In de komende tijd volgt er nog overleg met de inspectie over de verhalen achter deze cijfers en over een betere verdeling van de cijfers over Vlees en Vleeswaren
Verder zijn de vier speerpunten van de arbeidsinspecteurs in de sectoren Vlees en Vleeswaren voor 2022 bekend gemaakt: