Akkoord nieuwe cao vleeswarenindustrie
De leden van de VNV en de vakbonden FNV en CNV hebben ingestemd met het onderhandelingsresultaat. Dit betekent dat... lees meer »
De leden van de VNV en de vakbonden FNV en CNV hebben ingestemd met het onderhandelingsresultaat. Dit betekent dat... lees meer »
De maand juni brengt hoge temperaturen met zich mee. En de zomermaanden moeten nog komen. De Arbocatalogus Vlees en... lees meer »
Een bedrijfsongeval leidt tot leed bij het slachtoffer en tot schrik en mogelijke boetes voor het bedrijf. Zorg dat al... lees meer »
De Telegraaf heeft gisteren een overzicht gepubliceerd met de dekkingsgaden van een groot aantal Nederlandse pensioenfondsen, waaronder ook die van het Pensioenfonds VLEP. Hierin is een storende fout opgetreden. Ten onrechte is melding gemaakt van een (veel) te lage dekkingsgraad voor onze sector. De meest actuele dekkingsgraad van het Pensioenfonds VLEP is niet 72,7 zoals de Telegraaf meldt, maar 93,7% (per eind september). We hebben VLEP verzocht contact op te nemen met De Telegraaf om dit te rectificeren. Tevens is het klantcontactcentrum VLEP hierover geïnformeerd in verband met vragen van deelnemers of bedrijven. Op de website van VLEP wordt een extra nieuwsbericht geplaatst.