Subsidie MDIEU 2024-2025 (Fit voor Vlees & Vleeswaren) vastgesteld!
De afgelopen maanden is er hard gewerkt om het MDIEU subsidieproject ‘Fit voor Vlees & Vleeswaren 2024-2025’ af te... lees meer »
De afgelopen maanden is er hard gewerkt om het MDIEU subsidieproject ‘Fit voor Vlees & Vleeswaren 2024-2025’ af te... lees meer »
Werknemers in de vleeswarenindustrie kunnen ook na 1 augustus 2026 gebruik blijven maken van de Regeling Vervroegd... lees meer »
De leden van de VNV en de vakbonden FNV en CNV hebben ingestemd met het onderhandelingsresultaat. Dit betekent dat... lees meer »
Bouwt u pensioen op bij VLEP en bent u 63 jaar of ouder? Meld u aan voor een pensioenspreekuur.
In de maanden april tot en met september organiseert VLEP pensioenspreekuren. De pensioenconsulent van VLEP beantwoordt graag de vragen die u hebt over het bij VLEP opgebouwde pensioen. En maakt berekeningen zodat u kunt zien wat het betekent als u eerder met pensioen zou willen.
Bij aanmelding kunt u kiezen voor beeldbellen of een telefonisch pensioenspreekuur.
Aanmelden kan via de website van VLEP: www.vlep.nl/spreekuur