Subsidie MDIEU 2024-2025 (Fit voor Vlees & Vleeswaren) vastgesteld!
De afgelopen maanden is er hard gewerkt om het MDIEU subsidieproject ‘Fit voor Vlees & Vleeswaren 2024-2025’ af te... lees meer »
De afgelopen maanden is er hard gewerkt om het MDIEU subsidieproject ‘Fit voor Vlees & Vleeswaren 2024-2025’ af te... lees meer »
Werknemers in de vleeswarenindustrie kunnen ook na 1 augustus 2026 gebruik blijven maken van de Regeling Vervroegd... lees meer »
De leden van de VNV en de vakbonden FNV en CNV hebben ingestemd met het onderhandelingsresultaat. Dit betekent dat... lees meer »
De Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State heeft recentelijk geoordeeld dat het opleggen van de standaard boete bij overtreding van de Wet Arbeid Vreemdelingen(WAV) onredelijk is. De standaard boete zou geen uitgangspunt moeten zijn bij het opleggen van de boete, maar zou meer dienen te gelden als maximum.
De minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid heeft vooruitlopend op de aanpassing van het boetebeleid WAV de boetebedragen verlaagd:
De 1e overtreding € 8.000,00 ; de 2e overtreding € 16.000,00 ; de 3e overtreding € 24.000,00. Deze bedragen worden gehalveerd voor natuurlijke personen.