Aanvullende uitkering bij de RVU-regeling: vraag op tijd subsidie aan
Werknemers die aan de RVU-regeling gaan deelnemen, kunnen mogelijk naast de reguliere RVU-uitkering ook een aanvullende... lees meer »
Werknemers die aan de RVU-regeling gaan deelnemen, kunnen mogelijk naast de reguliere RVU-uitkering ook een aanvullende... lees meer »
Betaalt u als werkgever een uitkering aan uw werknemer? En ontvangt deze werknemer daarnaast ook loon uit tegenwoordige... lees meer »
Save the Date: 6 oktober 2026. Arbothemamiddag in Ede over werkzaamheden die fysieke belasting veroorzaken. voor... lees meer »

De dekkingsgraad van VLEP is in september gedaald naar 93,6% ten opzichte van 96,4% eind augustus 2015. De daling wordt hoofdzakelijk veroorzaakt door de ontwikkeling van de rente. Het beleggingsrendement heeft ook een negatieve bijdrage geleverd.
De beleidsdekkingsgraad per 30 september 2015 is vastgesteld op 99,9% (100,7% per eind augustus). Dit betekent dat de waardoverdrachten dienen te worden opgeschort. Syntrus Achmea zal de benodigde acties hiertoe ondernemen. Voor de grafieken klik hier.