Wordt AI net zo onmisbaar als het mobieltje?
AI zal op alle werkzaamheden een enorme invloed hebben, ook als het gaat om arbeidsomstandigheden. Dit was één van de... lees meer »
AI zal op alle werkzaamheden een enorme invloed hebben, ook als het gaat om arbeidsomstandigheden. Dit was één van de... lees meer »
Voor sommigen is eerder stoppen een wens, voor anderen noodzaak. Maar wat betekent dat financieel? Jan liet zich goed... lees meer »
Mogelijke maatregelen en aandachtspunten op een rij om bedrijfsongevallen bij het laden en lossen te voorkomen.... lees meer »
Per 1 juli 2017 is de Arbeidsomstandighedenwet (Arbowet) vernieuwd. Ook het Arbeidsomstandighedenbesluit, over de second opinion en de klachtenprocedure is per 1 juli 2017 ingegaan.
De nieuwe regels hebben gevolgen voor de werkgever, de werknemer, de bedrijfsarts en de preventiemedewerker, maar ook voor de ondernemingsraad (OR) of personeelsvertegenwoordiging (PVT).
AWVN heeft samen met VNO-NCW, MBK Nederland en Oval de wijzigingen de belangrijkste consequenties hiervan op een rijtje gezet: