Compensatie bij overgang naar nieuwe pensioenregeling VLEP
Pensioenfonds VLEP stapt naar verwachting op 1 januari 2027 over op de nieuwe pensioenregeling. Deze verandering kan... lees meer »
Pensioenfonds VLEP stapt naar verwachting op 1 januari 2027 over op de nieuwe pensioenregeling. Deze verandering kan... lees meer »
Arbeidsmigranten die de Nederlandse taal onvoldoende beheersen krijgen eerder te maken met miscommunicatie,... lees meer »
De werkgevers- en werknemersorganisaties werken samen aan het verder verhogen van de vakbekwaamheid van medewerkers in... lees meer »
Discriminatie op de werkvloer (arbeidsdiscriminatie) komt veel vaker voor dan werkgevers en werknemers zelf denken. Het is belangrijk dat u als werkgever daar alert op bent. Discriminatie op de werkvloer kan leiden tot (langdurige) uitval en valt onder psychosociale arbeidsbelasting (PSA). Werkgevers zijn verplicht om het risico op discriminatie zo veel mogelijk tegen te gaan. Dat staat sinds 2009 in de Arbowet. Doen zij dat niet, dan kan Inspectie SZW maatregelen nemen.
Meer informatie kunt u hier vinden.