Wordt AI net zo onmisbaar als het mobieltje?
AI zal op alle werkzaamheden een enorme invloed hebben, ook als het gaat om arbeidsomstandigheden. Dit was één van de... lees meer »
AI zal op alle werkzaamheden een enorme invloed hebben, ook als het gaat om arbeidsomstandigheden. Dit was één van de... lees meer »
Voor sommigen is eerder stoppen een wens, voor anderen noodzaak. Maar wat betekent dat financieel? Jan liet zich goed... lees meer »
Mogelijke maatregelen en aandachtspunten op een rij om bedrijfsongevallen bij het laden en lossen te voorkomen.... lees meer »
Op woensdagochtend 3 mei is het niet mogelijk om de branche RI&E Vleessector en Vleeswarenindustrie te gebruiken. Zowel de software als ook de vragenlijst worden ge-update. 's Middags werkt alles weer zoals het hoort, met nieuwe software en een aangepaste vragenlijst.
Uiteraard wordt vooraf aan de update een backup gemaakt van uw bestanden.
Voor diegene die een RI&E vragenlijst hebben ingevuld en meer willen weten over de wijzigingen, op woensdagmiddag 3 mei vindt er een workshop plaats. Alle huidige gebruikers van de RI&E hebben een e-mail gehad. Heeft u deze niet ontvangen en maakt u gebruik van de branche RI&E en wilt u graag weten welke wijzigingen er zijn, meld u dan bij het Sociaal Secretariaat.