Arbothemamiddag 2026: meld je nu aan!
Meld je nu aan voor de Arbothemamiddag op 6 oktober as. 2026 in Ede! De middag is bedoeld voor wie zich bezighoudt met... lees meer »
Meld je nu aan voor de Arbothemamiddag op 6 oktober as. 2026 in Ede! De middag is bedoeld voor wie zich bezighoudt met... lees meer »
Werk jij in de Vlees- of Vleeswarenindustrie en houd je je bezig met het thema Arbo, veiligheid en gezond werken? Zet... lees meer »
Graag attenderen wij u op onderstaand bericht van VLEP over de nieuwe pensioenregeling. ... lees meer »
De regering heeft in het belastingplan 2017 aangekondigd dat ze de individuele scholingsaftrek in de inkomstenbelasting wil afschaffen en deze regeling wil vervangen door een systeem van scholingsvouchers.
De minister is van mening dat de regeling relatief gezien weinig wordt gebruikt en dat hoger opgeleiden er meer van profiteren dan lager opgeleiden.
Werkgeversorganisatie VNO/NCW en vakbonden hebben al geprotesteerd tegen deze afschaffing omdat naar hun mening de regeling in de inkomstenbelasting wel degelijk bijdraagt aan de doelstelling om meer mensen opleiding te laten volgen. Het afschaffen van de regeling zou ook een verkeerd signaal zijn in het kader van een leven lang leren.