Arbothemamiddag 2026: meld je nu aan!
Meld je nu aan voor de Arbothemamiddag op 6 oktober as. 2026 in Ede! De middag is bedoeld voor wie zich bezighoudt met... lees meer »
Meld je nu aan voor de Arbothemamiddag op 6 oktober as. 2026 in Ede! De middag is bedoeld voor wie zich bezighoudt met... lees meer »
Werk jij in de Vlees- of Vleeswarenindustrie en houd je je bezig met het thema Arbo, veiligheid en gezond werken? Zet... lees meer »
Graag attenderen wij u op onderstaand bericht van VLEP over de nieuwe pensioenregeling. ... lees meer »
In de sector is veel aandacht voor opleidingen. Dat blijkt uit de grote stroom van aanvragen om subsidie. Het Sociaal Secretariaat heeft daarom een beeld van verschillende opleidingen. Er is al eerder aangegeven dat er getoetst wordt op de erkenning van de opleider.
Het Sociaal Secretariaat heeft laatst gesproken met de Human Talent Group (HTG) over opleidingen. Zij hebben meerdere opleidingen die aangeboden worden door middel van e-learning. U kunt denken aan voedselveiligheid, procesoperator niveau 2 en leiderschap. De opleidingen worden afgesloten met een toets en cursisten krijgen een (erkend) certificaat. HTG biedt bedrijven ook de mogelijkheid om op maat een opleiding op te zetten. HTG is zelf gecertificeerd zodat bij hen gevolgde opleidingen voor subsidie in aanmerking komen of biedt de opleidingen aan via een gecertificeerde partner.