Van AMS naar Qnect: nieuwe omgeving voor de RI&E vanaf 26-11-2026
26 november is de richtdatum waarop we overstappen van het huidige Arbomanagementsysteem (AMS) naar Qnect, de vernieuwde... lees meer »
26 november is de richtdatum waarop we overstappen van het huidige Arbomanagementsysteem (AMS) naar Qnect, de vernieuwde... lees meer »
Het stapelen van kratten en dozen op pallets zorgt voor een forse fysieke belasting. De geldende normen worden daarbij... lees meer »
De Nederlandse Arbeidsinspectie heeft het thema Werkdruk en ongewenst gedrag in de Arbocatalogus Vlees en Vleeswaren... lees meer »
U kunt uw werknemers op weg helpen in de pensioenregeling. En daarvoor hoeft u zelf niet alles te weten over pensioen! Het pensioenfonds voor Vlees, Vleeswaren, Gemaksvoeding en Pluimveevlees (VLEP) ondersteunt daarbij. Nodig één van de pensioenconsulenten van VLEP uit. Zij verzorgen pensioenspreekuren, presentaties voor werknemers of voor degenen die bij u personeelszaken doen. De pensioenconsulenten komen hiervoor graag naar u toe. Wilt u een afspraak maken? Stuur dan een e-mail via info@vlep.nl. Eén van de consulenten neemt dan contact met u op om in overleg met u de invulling van het bezoek te bespreken.